Sosyal Medya Kılavuzu

Küçük bir aile kuruluşunun, profesyonelliği samimiyetle birleştirerek duyulan ihtiyaçlara çözüm sunmasından ibaretiz. Sizi dinliyor, sizi anlıyor ve bu doğrultuda isteklerinize en uygun çözümleri sunuyoruz.

Uzun bir süre ajanslarda ve büyük firmalarda sosyal medya, yazılım, e-ticaret ve web yönetim organizasyonu yöneticiliği yaptıktan sonra daha aktif ve kendi bünyesinde hizmetler sunmaya karar vermiş iki kişilik küçük bir aile işletmesi olan Sosyal Medya Kılavuzu, sizlere profesyonelliği ve samimiyeti bir arada sunmayı amaçlıyor.  

Tüm çalışmalarda sizlere bir telefon kadar yakın olmakla birlikte, şartlar izin verdiği sürece yerinde destek vermekten asla çekinmiyor hatta gelip bir bardak çayınızı içerken sizinle sohbet edebilmenin bizi onure ettiğini bilmenizi istiyoruz. Tüm çalışmalarımızı yılların verdiği tecrübe ile profesyonelce yaparken, samimiyeti de kesinlikle elden bırakmıyoruz.

SİZİ DİNLİYORUZ

İhtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sunabilmek için sizleri dinliyoruz. İsteklerinizi en ince ayrıntısına kadar işleyerek, marka itibarı hedef alınarak yapılacak çalışmalar için analizler yapıyoruz.

SİZİ ANLIYORUZ

Yapılan rakip ve sektör analizleri doğrultusunda ortaya çıkan raporu sizlere sunuyor, tercihleriniz doğrultusunda ilerleyerek istemiş olduğunuz çalışmayı en doğru şekilde planlıyoruz.

SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Tüm analizler ve büyük veriden yaralanılarak nokta atışı belirlenmiş çalışmalar sayesinde hem marka itibarınızı hem de satışlarını artırıyor, her ay vaad edilen garantilerde büyümenizi sağlıyoruz.

E-Mail
E-Mail
Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her şey için bize mail gönderebilirsiniz. hi@sosyalmedyakılavuzu.com
Yerinde Destek
Yerinde Destek
İhtiyaç duyduğunuz her an şartlar sağlandığı taktirde sizlere yerinizde birebir destek vermekten mutluluk duyarız.
Hızlı Destek
Hızlı Destek
Desteğe ve yardıma ihtiyaç duyduğun her an bizleri 0530 285 70 55 numaralı telefonumuzdan çekinmeden arayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Sosyal medya ve yazılım konusunda duyulan ihtiyaçlara en doğru ve samimi cevabı vererek bu ihtiyacı duyanların severek ve güvenerek tercih edeceği tek adres olmak.
animationanimation
× Çevrimiçiyiz, Bize Yazın.