Web Site Yönetimi

Web Site Yönetimi
Markanız tüm dünyaya sadece bir tık uzaklıkta !

Web siteleri en ucuz reklam araçlarıdır. Üstelik dünyanın diğer ucundan dahi kolaylıkla bulunmanızı sağlar. Günümüzde alış-veriş eğiliminin internet üzerine yoğunlaşması, bu pazarda yer alınması gerektiğinin en büyük kanıtıdır. Potansiyel müşterilere kolaylıkla ulaşmanın en kısa yolu bir web sitesine sahip olmaktır. 

99
%
Hit Garantisi
82
%
Marka Bilinirliği
58
%
Yeni Ziyaretçi
45
%
Satış Artışı
Eğer rekabet etmek istiyorsanız, oyunu kuralına göre oynamalısınız. Rakipleriniz önüne geçmek için hemen bir web sitesi yaptırın ! Rakiplerinizin zaten bir sitesi varsa, korkmayın, henüz geç kalmadınız.
  • Önceden bir ürünü internette görüp, gider mağazadan alırdık. Ama artık ürünü mağazada deniyor ve gelip internetten alıyoruz !
  • Hizmet sektörünün en çok satışı internet üzerinden yaptığını biliyor muydunuz? İnternette bulanabilir olmak için siz ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Web Site Yönetimi Nedir ?

İÇERİK YÖNETİMİ
İÇERİK YÖNETİMİ
Sitenizin anahtar teslim tüm içeriklerini hazırlıyor ve sitenize ekliyoruz. Hakkımızda bölümünden tutunda blog içeriklerine kadar !
SİTE İÇİ SEO
SİTE İÇİ SEO
Gerek içerik gerekse sayfalarınızın seo ayarlarını google kurallarına göre düzenliyoruz. Site hızınızı optimize ediyoruz.
LİNK İNŞASI
LİNK İNŞASI
Link inşası seo için en önemli etkenlerden biridir. Sitenizin güncel seo kriterlerine uygun link inşasını sağlıyoruz.

Web Site Yönetimi

Web site yönetimi, anahtar teslim ve A'dan Z'ye tamamlanarak sunulan bir hizmettir. Çalışma şekli sadece web site kurulumdan ibaret olduğu gibi içerik yönetimini kapsayan aylık çalışmalar halinde de olabilmektedir.
img
× Çevrimiçiyiz, Bize Yazın.